Sapho Podomítkový sprchový set s termostatickou baterií a držákem ruční sprchy, 2 výstupy, kulatá, chrom MB623-02
Kód: MB623-02Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Univerzální design válcového tvaru s decentní hranou a úzkou páčkou výborně ladí s různými tvary ostatního zařízení koupelny. Pokud sháníte designovou baterii a netroufáte si na hranaté tvary, je pro vás RHAPSODY ideálním řešením. Série je stále rozšiřována o nové prvky. Například podomítkové baterie, sprchové sloupy nebo baterie s připojením do podlahy.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.84 kg |
| EAN: | 8590913145155 |
| Balení: | 5 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 7.84 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, 2 výstupy |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Série: | RHAPSODY |
| Tvar: | Kruhové |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 7.840 kg |





