Sapho Polička na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom SK111
Kód: SK111Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k bateriím |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8590913838347 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 100 mm |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 250x30x100 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Záruční doba: | 10 let |
| Balení - hmotnost: | 0.250 kg |
| Balení - šířka: | 290 mm |
| Balení - tloušťka: | 145 mm |
| Balení - výška: | 85 mm |





