Sapho AMY sprchová souprava, posuvný držák 980mm, hadice 1500mm, chrom 1202-20
Kód: 1202-20Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy a soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 8590913840913 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Mlha, Déšť/Mlha |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Ostatní: | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 980 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.890 kg |
| Balení - šířka: | 270 mm |
| Balení - tloušťka: | 260 mm |
| Balení - výška: | 830 mm |





