Sapho Sada 2 úchytů WC sedátka (PZS102V) NDPZ102V-5
Kód: NDPZ102V-5Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590913126666 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.190 kg |
| Balení - šířka: | 110 mm |
| Balení - tloušťka: | 60 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |





