Sapho TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39cm, bílá BH7007
Kód: BH7007Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.93 kg |
| EAN: | 8590913824043 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 39.00 cm |
| Hmotnost: | 9.93 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorů: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 58,5x14x39 cm |
| Styl: | Ovál/Elipsa |
| Šířka: | 58.50 cm |
| Typ: | Na postavení |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 9.930 kg |
| Balení - šířka: | 615 mm |
| Balení - tloušťka: | 420 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |





