Sapho TETRIS umyvadlo s konzolí pro podomítkovou baterii, černá mat TZ429-01
Kód: TZ429-01Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a konstrukce |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.025 kg |
| EAN: | 8590913977671 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 4 ks |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 12.025 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Série: | TETRIS |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení - hmotnost: | 12.025 kg |





