Sapho TWIGA PLUS umyvadlová zásuvka 88, 5x17x43, 5cm, černá mat VC460-3535
Kód: VC460-3535Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsná umyvadlová zásuvka pod horní desku TWIGA stolků o rozměrech 110 až 130 cm
- s výřezem pro sifon
- výsuv BLUM TANDEMBOX antaro s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
- lze použít pouze s podpěrou TWIGA VC453/VC453W
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| EAN: | 8590913882111 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 435 mm |
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 88,5x17x43,5 cm |
| Šířka: | 885 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 12.600 kg |
| Balení - šířka: | 1030 mm |
| Balení - tloušťka: | 530 mm |
| Balení - výška: | 230 mm |































