Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-65mm, zlato mat CV1002G
Kód: CV1002GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.239 kg |
| EAN: | 8590913123832 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Hmotnost: | 0.239 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Tloušťka umyvadla: | 10-65 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.239 kg |
| Balení - šířka: | 70 mm |
| Balení - tloušťka: | 96 mm |
| Balení - výška: | 70 mm |





