Sapho Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, zlato mat SI51G
Kód: SI51GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.648 kg |
| EAN: | 8590913123825 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Hmotnost: | 0.648 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.648 kg |
| Balení - šířka: | 150 mm |
| Balení - tloušťka: | 330 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |





