Silfra IMPALA umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, Rockstone zátka, bílá mat WA03451
Kód: WA03451Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Pouze pro umyvadla IMPALA IM540 a IM630.
- Materiál zátka: Rockstone (Solid Surface)
- Barva: 101 Glacier white
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.241 kg |
| EAN: | 8019571571125 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0.241 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr: | 68 mm |
| Speciální možnosti: | Uzavíratelná bez přepadu |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.241 kg |
| Balení - šířka: | 150 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |




