Gelco LORO čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo GN5590
Kód: GN5590Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Charakteristika sprchových zástěn série LORO:
- Čiré bezpečnostní sklo o síle 6 mm
- Povrchová úprava Coated glass zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
- Hliníkové otočné profily s leštěným povrchem a integrovaným zdvihovým mechanismem pro snadné otevírání vně i dovnitř
- Silikonové těsnění zabraňuje rozstřiku vody
- Dveře otevírací 700, 800 a 900 mm jsou jednodílné a umožňují maximální šířku vstupu
- Dveře otevírací 800 až 1200 mm dvoukřídlé, díky otevírání vně i dovnitř poskytují maximální komfort
- Dveře otevírací 1000 - 1200 mm jsou děleny na část pevnou a část otočnou
- Dveře skládací 700 - 900 mm umožňují složení ke stěně a úsporu místa v koupelně
- Dveře je možno instalovat do niky nebo v kombinaci s boční stěnou
- Čtvercové/obdélníkové zástěny s rohovým vstupem
- Variabilní provedení L/R
- Výška 2000 mm
- Vzpěry jsou součástí balení
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty čtvrtkruhové |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 8590913946578 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Hloubka: | 900 mm |
| Hmotnost: | 55 kg |
| Rádius: | R550 |
| Rozměr: | 90x90 cm |
| Série: | LORO |
| Šířka: | 900 mm |
| Šířka vstupu: | 685 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Tvar: | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevíraní: | Otevírací dvoukřídlé |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení, Otevírání vně i dovnitř |
| Výška: | 2000 mm |
| Záruční doba: | 3 roky |
| Balení - hmotnost: | 55.000 kg |
| Balení - šířka: | 575 mm |
| Balení - tloušťka: | 195 mm |
| Balení - výška: | 2100 mm |










