Isvea SISTEMA keramické umyvadlo 50x42cm, bílá 10SF50051
Kód: 10SF50051Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.26 kg |
| EAN: | 8697687640012 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 42.00 cm |
| Hmotnost: | 15.26 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorů: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 50x42 cm |
| Styl: | Obdélník |
| Šířka: | 50.00 cm |
| Typ: | Nástěnná-šrouby,K postavení |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 15.260 kg |
| Balení - šířka: | 530 mm |
| Balení - tloušťka: | 470 mm |
| Balení - výška: | 180 mm |




