Sapho Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
Kód: 30386Související produkty
Sapho5
ZDARMAZDARMA
9 960 Kč
–14 %
Sapho ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51, 5cm, bílá AC141
Skladem (expedice do 3 dnů)
8 566 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
11 230 Kč
–14 %
Sapho ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51, 5cm, bílá AC161
Skladem (expedice do 3 dnů)
9 658 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
12 350 Kč
–14 %
Sapho ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 181x51, 5cm, bílá AC181
Skladem (expedice do 3 dnů)
10 621 Kč
Sapho5
8 040 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 600x24x500mm, bílá mat PL060-0101
Skladem za 1-2 měsíce
6 914 Kč
Sapho5
8 920 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 700x24x500mm, bílá mat PL070-0101
Skladem za 1-2 měsíce
7 671 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
9 670 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 800x24x500mm, bílá mat PL080-0101
Skladem za 1-2 měsíce
8 316 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
10 570 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 900x24x500mm, bílá mat PL090-0101
Skladem za 1-2 měsíce
9 090 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
10 980 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 1000x24x500mm, bílá mat PL100-0101
Skladem za 1-2 měsíce
9 443 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
12 090 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 1100x24x500mm, bílá mat PL110-0101
Skladem za 1-2 měsíce
10 397 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
13 190 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 1200x24x500mm, bílá mat PL120-0101
Skladem za 1-2 měsíce
11 343 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
13 960 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 1300x24x500mm, bílá mat PL130-0101
Skladem za 1-2 měsíce
12 006 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
14 510 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 1400x24x500mm, bílá mat PL140-0101
Skladem za 1-2 měsíce
12 479 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
15 290 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 1500x24x500mm, bílá mat PL150-0101
Skladem za 1-2 měsíce
13 149 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
16 270 Kč
–14 %
Sapho PLATO deska Rockstone 1600x24x500mm, bílá mat PL160-0101
Skladem za 1-2 měsíce
13 992 Kč
Detailní popis produktu
- Pro umyvadla z litého mramoru série FLAVIA a desky AVICE
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Konzole se k umyvadlu či desce přilepí pomocí silikonu
- Nosnost 1 konzole: 35 kg (při kotvení do standardní zdi z plných cihel)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.369 kg |
| EAN: | 8590913882050 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 0.369 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 3,3x15,5x30 cm |
| Šířka: | 33 mm |
| Výška: | 155 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.369 kg |
| Balení - šířka: | 310 mm |
| Balení - tloušťka: | 40 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |
195 Kč
–13 %
Sapho CROSS kovová úchytka, průměr 30mm, bronz/bílá 12937
Skladem (expedice do 3 dnů)
168 Kč
195 Kč
–13 %
Sapho RETRO kovová úchytka, průměr 30mm, bronz 12936
Skladem (expedice do 3 dnů)
168 Kč
169 Kč
–14 %
Sapho THEIA kovová úchytka, 138/128mm, chrom CT128
Skladem (expedice do 3 dnů)
145 Kč





