Sapho Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, bronz 981M6
Kód: 981M6Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyústění sprchy s držákem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590913859939 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bronz |
| Hloubka: | 63 mm |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Pevné |
| Průměr: | 50 mm |
| Tvar: | Retro |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení - hmotnost: | 0.300 kg |
| Balení - šířka: | 50 mm |
| Balení - tloušťka: | 110 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |





