Sapho Kovová úchytka, 300/192mm, chrom CT192C
Kód: CT192CSouvisející produkty
Sapho5
ZDARMAZDARMA
18 220 Kč
–14 %
Sapho ESPACE STRIP skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, carina ESC450-4141S
Skladem za 1-2 měsíce
15 669 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
18 220 Kč
–14 %
Sapho ESPACE STRIP skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, siena ESC450-4242S
Skladem za 1-2 měsíce
15 669 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
18 220 Kč
–14 %
Sapho ESPACE STRIP skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, agila ESC450-4343S
Skladem za 1-2 měsíce
15 669 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
18 220 Kč
–14 %
Sapho ESPACE STRIP skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, verde ESC450-4444S
Skladem za 1-2 měsíce
15 669 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
15 760 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, antracit matný ESC450-3434
Skladem za 1-2 měsíce
13 554 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
18 220 Kč
–14 %
Sapho ESPACE STRIP skříňka 50x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC450-2322
Skladem za 1-2 měsíce
15 669 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
9 540 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 25x172x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC120-2222
Skladem (expedice do 3 dnů)
8 204 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
10 240 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x172x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC330-2222
Skladem (expedice do 3 dnů)
8 806 Kč
4 740 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x35x22cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC830-2222
Skladem za 1-2 měsíce
4 076 Kč
4 990 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x35x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC730-2222
Skladem za 1-2 měsíce
4 291 Kč
6 420 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x60x22cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC430-2222
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 521 Kč
6 860 Kč
–13 %
Sapho ESPACE skříňka 35x78x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC630-2222
Skladem za 1-2 měsíce
5 900 Kč
7 090 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x94x22cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC110-2222
Skladem za 2-3 měsíce
6 097 Kč
Sapho5
7 340 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x94x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC530-2222
Skladem za 1-2 měsíce
6 312 Kč
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590913887284 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 300 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.070 kg |
| Balení - šířka: | 32 mm |
| Balení - tloušťka: | 302 mm |
| Balení - výška: | 18 mm |
195 Kč
–13 %
Sapho CROSS kovová úchytka, průměr 30mm, bronz/bílá 12937
Skladem (expedice do 3 dnů)
168 Kč
195 Kč
–13 %
Sapho RETRO kovová úchytka, průměr 30mm, bronz 12936
Skladem (expedice do 3 dnů)
168 Kč
169 Kč
–14 %
Sapho THEIA kovová úchytka, 138/128mm, chrom CT128
Skladem (expedice do 3 dnů)
145 Kč





