Sapho Podomítkový sprchový set s termostatickou baterií, box, 2 výstupy, černá mat RH396B-01
Kód: RH396B-01Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.386 kg |
| EAN: | 8590913134432 |
| Balení: | 6 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Hmotnost: | 6.386 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, 2 výstupy |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 6.386 kg |





