Sapho RHAPSODY podomítkový sprchový set s termostatickou baterií, 2/3 výstupy, chrom 5508-02
Kód: 5508-02Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Univerzální design válcového tvaru s decentní hranou a úzkou páčkou výborně ladí s různými tvary ostatního zařízení koupelny. Pokud sháníte designovou baterii a netroufáte si na hranaté tvary, je pro vás RHAPSODY ideálním řešením. Série je stále rozšiřována o nové prvky. Například podomítkové baterie, sprchové sloupy nebo baterie s připojením do podlahy.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.82 kg |
| EAN: | 8590913145148 |
| Balení: | 3 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 4.82 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, 2 výstupy |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Série: | RHAPSODY |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 4.820 kg |
| Balení - šířka: | 230 mm |
| Balení - tloušťka: | 210 mm |
| Balení - výška: | 120 mm |





