Sapho Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, gun metal SI581
Kód: SI581Související produkty
Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.964 kg |
| EAN: | 8590913124686 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Gun metal |
| Hmotnost: | 0.964 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Speciální možnosti: | PVD |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.964 kg |
| Balení - šířka: | 125 mm |
| Balení - tloušťka: | 320 mm |
| Balení - výška: | 65 mm |





